Wczoraj ponad 100 uczniów wraz z kilkudziesięcioma rodzicami po raz kolejny wspólnymi siłami uporządkowali teren wokół szkoły w ramach akcji zorganizowanej przez Radę Rodziców. Frekwencja i zaangażowanie po raz kolejny przekroczyły nasze oczekiwania. Efekty ciężkiej pracy są zauważalne na pierwszy rzut oka, a kontener na odpady zielone pękał w szwach.

Dodaj komentarz